Pobierz film 2 dni w Nowym Jorku download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy 2 dni w Nowym Jorku z 2011 r.

2 dni w Nowym Jorku Download
Ocena: 5.8/10 (13 145 głosów)

2 dni w Nowym Jorku Download

Reżyser: Julie Delpy
Czas filmu: 91 min
Premiera (Polska): 2012-05-25
Premiera (Światowa): 2011-10-27
Produkcja: Germany, France, Belize
Kategorie: Komedie

2 dni w Nowym Jorku - Opis filmu

Do Marion przyjeżdża w odwiedziny rodzina z Francji, która chce zobaczyć wernisaż kobiety. Różnice kulturowe przyczyniają się do wielu przezabawnych sytuacji.

Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion (ojciec reżyserki Albert Delpy)  i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy (Vincent Gallo), nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i  miłosnych nieporozumień.

Obsada 2 dni w Nowym Jorku film

Chris Rock Mingus
Julie Delpy Marion
Albert Delpy Jeannot
Alexia Landeau Rose

2 dni w Nowym Jorku Download - bez logowania !!!

 • 2 dni w Nowym Jorku ściągnij z :

  • 2.Days.in.New.York.2012.DVDRip.XviD.AC3.PTpOWeR.rar
  • 2.Days.In.New.York.2012.DVDRip.XviD.AC3.Voltage.avi
 • 2 dni w Nowym Jorku ściągnij z turbobit.net:

  • 2 dni w Nowym Jorku 2012 PL DVDRip XviD j68 download
   697,79 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl