Pobierz film Akademia wampirów download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Akademia wampirów z 2014 r.

Akademia wampirów Download
Ocena: 6.9/10 (3 349 głosów)

Akademia wampirów Download

Reżyser: Mark Waters
Czas filmu: 104 min
Premiera (Polska): 2014-03-21
Premiera (Światowa): 2014-02-07
Produkcja: USA
Kategorie: Akcji Fantasy Mystery

Akademia wampirów - Opis filmu

Rose Hathaway jest Dhampirem i szkoli się w Akademii Św. Vladimira na strażnika. Jej spuścizna to ochrona Morojów przed krwiożerczymi wampirami, nieśmiertelnymi Strzygami.

Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo szybko zorientują się, że to właśnie w Akademii grozi im największe niebezpieczeństwo. Dodatkowo wbrew wszelkim regułom Lissa zakocha się w zwykłym śmiertelniku – Christianie, a Rose w kimś,  w kim nigdy nie powinna – czyli w szkolącym ją mentorze.

Obsada Akademia wampirów film

Zoey Deutch Rose Hathaway
Lucy Fry Lissa Dragomir
Danila Kozlovsky Dimitri Belikov
Gabriel Byrne Victor Dashkov

Akademia wampirów Download - bez logowania !!!

  • Akademia wampirów ściągnij z :

    • VA Vampire Academy Music From The Motion Picture WEB 2014 wWs download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl