Pobierz film Córka opiekuna wspomnień download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Córka opiekuna wspomnień z 2008 r.

Córka opiekuna wspomnień Download

Córka opiekuna wspomnień Download

Reżyser: Mick Jackson
Czas filmu: 1 h 30 min.
Premiera (Światowa): 2008-04-12
Produkcja: USA
Kategorie: Dramat

Córka opiekuna wspomnień - Opis filmu

Nora i David są szczęśliwym młodym małżeństwem oczekującym potomka. David jest lekarzem-położnikiem i to on odbiera poród żony. Nora rodzi bliźniaki - chłopca i dziewczynkę. Jej mąż jako doświadczony lekarz od razu rozpoznaje że ich córka ma zespół Downa. Chcąc oszczędzić cierpień żonie, mówi jej że dziewczynka zmarła. Prosi Caroline - pielęgniarkę która asystowała przy porodzie - by wywiozła noworodka do zakładu dla dzieci upośledzonych. Caroline spełnia jego prośbę, ale widząc w jakiej biedzie i zaniedbaniu żyją dzieci w ośrodku - decyduje się zatrzymać dziewczynkę.

Córka opiekuna wspomnień Download - bez logowania !!!

  • Córka opiekuna wspomnień ściągnij z :

    • The Memory Keeper s Daughter 2008 DvDrip aXXo by mastermax
    • The Memory Keeper's Daughter[2008]DvDrip aXXo
  • Córka opiekuna wspomnień ściągnij z letitbit.net:

    • The Memory Keeper s Daughter 2008 DvDrip download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl