Pobierz film Cena pożądania download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Cena pożądania z 2004 r.

Cena pożądania Download
Ocena: 6.15/10 (746 głosów)

Cena pożądania Download

Reżyser: Roberto Andò
Czas filmu: 105 min
Premiera (Światowa): 2004-02-27
Produkcja: France, Switzerland, Italy
Kategorie: Dramat Thrillery Romanse Mystery

Cena pożądania - Opis filmu

Daniel Boltanski (Daniel Auteuil) jest znanym pisarzem, ukrywającym się pod pseudonimem Serge Novak. W drodze do Capri, gdzie ma się odbyć ślub jego pasierba - Fabrizia, poznaje piękną dziewczynę Milę i spędza z nią upojną noc. Sytuacja komplikuje się gdy na ślubie okazuje się, że panną młodą jest właśnie Mila. W kilka dni później ktoś zaczyna szantażować Daniela grożąc ujawnieniem romansu oraz wydarzeń z Polski sprzed dwudziestu lat....

Obsada Cena pożądania film

Daniel Auteuil Daniel
Greta Scacchi Nicoletta
Anna Mouglalis Milla
Giorgio Lupano Fabrizio

Cena pożądania Download - bez logowania !!!

 • Cena pożądania ściągnij z :

  • Crime Story S01E14 Strange Bedfellows Download
  • Crime Story S01E14 Strange Bedfellows Download
 • Cena pożądania ściągnij z filefactory.com:

  • Crime Museum UK E014 Strange Weapons PDTV newRock
   178,44 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl