Pobierz film Chalte Chalte - Blisko siebie download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Chalte Chalte - Blisko siebie z 2003 r.

Chalte Chalte - Blisko siebie Download
Ocena: 6.6/10 (2 027 głosów)

Chalte Chalte - Blisko siebie Download

Reżyser: Aziz Mirza
Czas filmu: 167 min
Premiera (Światowa): 2003-06-12
Produkcja: India
Kategorie: Dramat Romanse

Chalte Chalte - Blisko siebie - Opis filmu

Pochodząca z bogatego domu Priya poznaje kierowcę ciężarówki, dla którego zrywa zaaranżowane narzeczeństwo. Wkrótce biorą ślub.

Priya Chopra (Rani Mukherjee) przypadkowo omal nie zderza się swoim samochodem z ciężarówką Raja Mathura (Shahrukh Khan). Mimo, iż Priya właśnie ma się zaręczyć ze swym przyjacielem Sameerem (Jas Arora), po wspólnej podróży z przeszkodami do Aten, decyduje się poślubić Raja. Ślub odbywa się z wielką pompą i ceremonią i początkowo wszystko idzie dobrze, do czasu gdy Raj popada w kłopoty finansowe. Ciągłe kłótnie o wszystko, nieporozumienia i narastające problemy sprawiają, że małżenstwo staje na krawędzi rozstania...

Obsada Chalte Chalte - Blisko siebie film

Shah Rukh Khan Raj Mathur
Rani Mukerji Priya Chopra (as Rani Mukherji)
Jas Arora Sameer
Satish Shah Manubhai

Chalte Chalte - Blisko siebie Download - bez logowania !!!

  • Chalte Chalte - Blisko siebie ściągnij z 4shared.com:

    • Phir Milenge Chalte Chalte download
    • Chalte Chalte Phir (Jal) Amit mp3 download
  • Chalte Chalte - Blisko siebie ściągnij z mediafire.com:

    • 04 Phir Milenge Chalte Chalte [IMUSICMANIA] mp3 download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl