Pobierz film Ciemnoniebieski świat download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Ciemnoniebieski świat z 2001 r.

Ciemnoniebieski świat Download
Ocena: 7.3/10 (4 250 głosów)

Ciemnoniebieski świat Download

Reżyser: Jan Sverák
Czas filmu: 112 min
Premiera (Światowa): 2001-05-17
Produkcja: Czech Republic, UK, Germany, Denmark, Italy
Kategorie: Akcji Dramat Wojenne Romanse

Ciemnoniebieski świat - Opis filmu

Epicka opowieść o dwóch przyjaciołach, pilotach walczących podczas II Wojny Światowej z nazistami, którzy zakochują się w tej samej kobiecie.

Zrealizowana z rozmachem opowieść o odwadze, przyjaźni i pierwszej miłości. Dwaj przyjaciele, czescy piloci, uciekają do Anglii przed niemiecką okupacją. Tam zaciągają się do lotnictwa, by toczyć powietrzną walkę z wrogiem. Ich przyjaźń na trudną próbę wystawia miłość do pięknej kobiety. Tymczasem zbliża się decydująca bitwa, w której pilot bez wsparcia lojalnego przyjaciela, nie ma szans.

Obsada Ciemnoniebieski świat film

Ondrej Vetchý Frantisek Sláma
Krystof Hádek Karel Vojtisek
Tara Fitzgerald Susan Whitmore
Charles Dance Wing Commander Bentley

Ciemnoniebieski świat Download - bez logowania !!!

 • Ciemnoniebieski świat ściągnij z turbobit.net:

  • Dark Blue World 2001 DVDRip Tr force13 R0944 download
   704,1 MB (1)
  • Dark Blue World 2001 DVDRip Tr force13 R0944 download
   704,1 MB (2)
  • Dark Blue World 2001 DVDRip Tr
   704,1 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl