Pobierz film Czas surferów download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Czas surferów z 2005 r.

Czas surferów Download
Ocena: 6.3/10 (27 157 głosów)

Czas surferów Download

Reżyser: Jacek Gasiorowski
Czas filmu: 90 min
Premiera (Polska): 2005-08-19
Premiera (Światowa): 2005-08-19
Produkcja: Poland
Kategorie: Komedie Kryminalne

Czas surferów - Opis filmu

3 chłopców za namową starszego kolegi Dżokera, postanawia zrealizować plan, w którym do zdobycia są łatwe pieniądze. Dla Dżokera plan jest również zemstą na biznesmenie, który niesprawiedliwie wyrzucił go z pracy. Postanawia namierzyć byłego szefa i porwać go przy pomocy swoich kolegów, a następnie wymusić na nim pieniądze. Plan nie jest trudny do wykonania, ale Dżoker nie może brać udziału w napadzie, ponieważ porwany natychmiast by go rozpoznał. Z resztą Dżoker nie do końca ufa swoim kolegom.

Obsada Czas surferów film

Boguslaw Linda Joker
Marian Dziedziel Kidnapped Man
Zbigniew Zamachowski Klama
Agnieszka Maciag Czarnecka

Czas surferów Download - bez logowania !!!

  • Czas surferów ściągnij z :

    • Czas Surferow 2005 PL DVDRip XviD A4O download
  • Czas surferów ściągnij z rapidshare.com:

    • Czas Surferow 2005 PL DVDRiP XviD A4O lolita for peb pl download
  • Czas surferów ściągnij z turbobit.net:

    • Czas Surferow 2005 PL download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl