Pobierz film Czas zemsty download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Czas zemsty z 2013 r.

Czas zemsty Download
Ocena: 6.5/10 (22 976 głosów)

Czas zemsty Download

Reżyser: Niels Arden Oplev
Czas filmu: 118 min
Premiera (Światowa): 2013-03-08
Produkcja: USA
Kategorie: Kryminalne Akcji Dramat Thrillery

Czas zemsty - Opis filmu

Żądna zemsty kobieta uwodzi prawą rękę nieuchwytnego, nowojorskiego kryminalisty.

Victor (Colin Farrell) jest prawą ręką bossa podziemnego światka (Terrence Howard). Od pewnego czasu jego ludzie są systematycznie likwidowani przez nieuchwytnego mordercę, pozostawiającego na miejscu zbrodni tajemnicze wiadomości. Członkowie gangu za wszelka cenę usiłują namierzyć zabójcę. W międzyczasie Victor poznaje delikatną, subtelną dziewczynę z bloku naprzeciwko. Beatrice (Noomi Rapace) mieszka tam razem z matką (Isabelle Huppert). Para zaczyna się spotykać, i wkrótce okazuje się, że krucha Francuzka nie jest taką kobietą, jaką się wydaje. Owładnięta chęcią zemsty na ludziach, którzy kiedyś zrobili jej krzywdę, Beatice jest silna, zdeterminowana i inteligentna – szybko domyśla się, że Victor też ukrywa mroczną tajemnicę z przeszłości.

Obsada Czas zemsty film

Colin Farrell Victor
Noomi Rapace Beatrice
Terrence Howard Alphonse
Dominic Cooper Darcy

Czas zemsty Download - bez logowania !!!

 • Czas zemsty ściągnij z :

  • Dead Man Down 2013 PL BRRip XviD AC3 sav download
  • Dead Man Down 2013 PL BRRip XviD AC3 sav download
 • Czas zemsty ściągnij z turbobit.net:

  • Czas Zemsty 2013 PL BRRip XviD Zet download
   699,68 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl