Pobierz film Czerwony jedwab download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Czerwony jedwab z 2002 r.

Czerwony jedwab Download
Ocena: 6.8/10 (568 głosów)

Czerwony jedwab Download

Reżyser: Raja Amari
Czas filmu: 100 min
Premiera (Światowa): 2002-04-12
Produkcja: France, Tunisia
Kategorie: Dramat Musicale

Czerwony jedwab - Opis filmu

Kiedy przybita wdowa rusza na nocne poszukiwania córki na ulicach Tunezji, nie podejrzewa, że porwie ją nocne życie kabaretowej sceny. Kiedy zaprzyjaźnia się z kolorowymi tancerkami i muzykami i sama zostaje tancerką wreszcie uświadamia sobie jak nudne było jej życie. Na końcu spotyka się z córka jednak nie tak jak to planowała.

Obsada Czerwony jedwab film

Hiam Abbass Lilia
Hend El Fahem Salma
Maher Kamoun Chokri (as Maher Kammoun)
Monia Hichri Folla

Czerwony jedwab Download - bez logowania !!!

  • Czerwony jedwab ściągnij z :

    • Red Satin (2002) Satin Rouge Tunisia Arabic Download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl