Pobierz film Dary Anioła: Miasto kości download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Dary Anioła: Miasto kości z 2013 r.

Dary Anioła: Miasto kości Download
Ocena: 6.0/10 (36 990 głosów)

Dary Anioła: Miasto kości Download

Reżyser: Harald Zwart
Czas filmu: 130 min
Premiera (Polska): 2013-08-21
Premiera (Światowa): 2013-08-12
Produkcja: USA, Germany
Kategorie: Akcji Dramat Przygodowe Fantasy Romanse Mystery

Dary Anioła: Miasto kości - Opis filmu

Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, którzy chronią świat przed atakami demonów.

Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Otwórz wrota do innego świata. Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupyy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…

Obsada Dary Anioła: Miasto kości film

Lily Collins Clary
Jamie Campbell Bower Jace
Kevin Zegers Alec
Jemima West Isabelle

Dary Anioła: Miasto kości Download - bez logowania !!!

 • Dary Anioła: Miasto kości ściągnij z :

  • The Mortal Instruments City of Bones 2013 DVDRip XviD AC3 EVO download
  • The Mortal Instruments City of Bones 2013 DVDRip XviD YIFY download
 • Dary Anioła: Miasto kości ściągnij z turbobit.net:

  • The Mortal Instruments City of Bones 2013 720p BluRay x264 DAA download
   5 595,42 MB (6)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl