Pobierz film Diabeł download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Diabeł z 2010 r.

Diabeł Download
Ocena: 6.3/10 (56 057 głosów)

Diabeł Download

Reżyser: John Erick Dowdle
Czas filmu: 80 min
Premiera (Światowa): 2010-09-16
Produkcja: USA
Kategorie: Horrory Thrillery Mystery

Diabeł - Opis filmu

Piątka przypadkowych ludzi zostaje uwięziona w windzie: młoda kobieta (Bojana Novakovic), mechanik (Logan Marshall-Green), starsza kobieta (Jenny O'Hara), ochroniarz (Bokeem Woodbine) i sprzedawca (Geoffrey Arend). Wszystko wydaję się normalne, aż do momentu, kiedy gasną światła i rozlegają się krzyki nieznanej osoby. Uwięzieni, bez możliwości ucieczki, odkrywają, że każdy z nich skrywa mroczny sekret i uświadamiają sobie, że to co ich spotyka, nie dzieje się bez powodu. Jedno z nich jest diabłem.

Pięć osób zostaje uwięzionych w windzie: młoda kobieta (Bojana Novakovic), mechanik (Logan Marshall-Green), starsza kobieta (Jenny O'Hara), ochroniarz (Bokeem Woodbine) i sprzedawca (Geoffrey Arend). Wszystko wydaję się normalne, aż do momentu, kiedy gasną światła i rozlegają się krzyki nieznanej osoby. Uwięzieni, bez możliwości ucieczki, odkrywają, że każdy z nich skrywa mroczny sekret i uświadamiają sobie, że to co ich spotyka, nie dzieje się bez powodu.

Obsada Diabeł film

Chris Messina Detective Bowden
Logan Marshall-Green Mechanic
Jenny O'Hara Old Woman
Bojana Novakovic Young Woman

Diabeł Download - bez logowania !!!

 • Diabeł ściągnij z uploading.com:

  • Devil (2010)
   492,5 MB (7)
 • Diabeł ściągnij z filefactory.com:

  • devil 2010 dvdrip xvid amiable
   699,94 MB (1)
 • Diabeł ściągnij z netload.in:

  • devil 2010 dvdrip xvid amiable
   699,94 MB (2)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl