Pobierz film Dom woskowych ciał download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Dom woskowych ciał z 2005 r.

Dom woskowych ciał Download
Ocena: 5.45/10 (65 815 głosów)

Dom woskowych ciał Download

Reżyser: Jaume Collet-Serra
Czas filmu: 113 min
Premiera (Polska): 2005-08-12
Premiera (Światowa): 2005-04-26
Produkcja: Australia, USA
Kategorie: Horrory Thrillery

Dom woskowych ciał - Opis filmu

Grupa młodych ludzi, której psuje się w lesie samochód, dostaje się do miasteczka Ambrose, którego nie ma na żadnych mapach. Ambrose wygląda na opuszczone, a jego główną atrakcją jest Dom Woskowych Figur, te zaś wyglądają bardzo realistycznie. W krótkim czasie przyjaciele odkrywają sekret autentyczności woskowych ciał. Psychopatyczny morderca zaplanowałam sobie kolejne figury do kompletu, a są nimi właśnie zbłąkani młodzi. Teraz jedynym celem paczki jest wydostanie się z miasta zanim zostaną dołączeni do niezwykłej kolekcji, a czas płynie nieubłaganie...

Obsada Dom woskowych ciał film

Elisha Cuthbert Carly Jones
Chad Michael Murray Nick Jones
Brian Van Holt Bo / Vincent
Paris Hilton Paige Edwards

Dom woskowych ciał Download - bez logowania !!!

 • Dom woskowych ciał ściągnij z uploaded.to; ul.to:

  • House Of Wax 2005 Lektor PL DVDRip XviD A4O
   1 548,04 MB (4)
  • House.Of.Wax.2005.Lektor.PL…rar
   1 548,04 MB (4)
 • Dom woskowych ciał ściągnij z turbobit.net:

  • MaZiKa2daY CoM House of Wax 2005 720p ALmtuim download
   314,93 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl