Pobierz film Don Chichot download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Don Chichot z 2007 r.

Don Chichot Download
Ocena: 5.05/10 (3 528 głosów)

Don Chichot Download

Reżyser: Jose Pozo
Czas filmu: 90 min
Premiera (Polska): 2008-01-04
Premiera (Światowa): 2007-11-20
Produkcja: Spain, Italy
Kategorie: Familijne Animacje

Don Chichot - Opis filmu

Animowana opowieść o Don Kichocie i Sancho Pansie. Osiołek Rucio opowiada prawdziwą historię o Don Kichocie. Według niego nie był on szalonym rycerzem, tylko bardzo inteligentnym, wesołym i pełnym życia kompanem. Wraz z rumakiem Rosynantem i wiernym pomocnikiem Sancho Pansą, wyruszają na pojedynek z "Rycerzem z Księżyca?, od wyniku którego zależeć będzie wszystko. Na ich drodze stanie jednak wielu wrogów, którym będą musieli stawić czoła. [opis dystrybutora]

Obsada Don Chichot film

Andreu Buenafuente Sancho (voice)
David Fernández Rocinante (voice)
Sonia Ferrer Dulcinea (voice)
José Luis Gil Quijote (voice)

Don Chichot Download - bez logowania !!!

 • Don Chichot ściągnij z netload.in:

  • Don.Chichot.2007.PL.MD.DVDRip.XViD-S4M.rar
   708,56 MB (2)
  • Don Chichot 2007 MultiDub DVDRip XviD CZ SK UniQue Download
   685,04 MB (2)
 • Don Chichot ściągnij z :

  • Don Chichot 2007 DVDRip PL
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl