Pobierz film Drogówka download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Drogówka z 2012 r.

Drogówka Download
Ocena: 7.6/10 (1 214 głosów)

Drogówka Download

Reżyser: Wojciech Smarzowski
Czas filmu: 118 min
Premiera (Polska): 2013-02-01
Premiera (Światowa): 2012-12-14
Produkcja: Poland
Kategorie: Komedie Kryminalne Dramat

Drogówka - Opis filmu

Historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, samochody i interesy. Wszystko się zmienia, gdy ginie jeden z nich.

"Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Obsada Drogówka film

Bartlomiej Topa Ryszard Król
Arkadiusz Jakubik Petrycki
Julia Kijowska Madecka
Eryk Lubos Banas

Drogówka Download - bez logowania !!!

  • Drogówka ściągnij z :

    • Drog wka 2012 PL 480p SCR XviD AC3 MORS Download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl