Pobierz film Droga ucieczki download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Droga ucieczki z 2008 r.

Droga ucieczki Download
Ocena: 5.3/10 (1 658 głosów)

Droga ucieczki Download

Reżyser: Scott Ziehl
Czas filmu: 1 h 30 min.
Premiera (Światowa): 2008-08-26
Produkcja: USA
Kategorie: Thrillery

Droga ucieczki - Opis filmu

Dziesięciu zupełnie obcych sobie ludzi wraca w Wigilię autobusem do domu. Na opuszczonym odcinku drogi potrącają motocyklistę. Jednak kiedy idą pomóc mężczyźnie, on zaczyna do nich strzelać. Przerażeni pasażerowie w obronie własnej zabijają napastnika. Wkrótce jednak zdają sobie sprawę, że ośmiu innych członków jego gangu było świadkami ich czynu. Zmuszeni do ucieczki ludzie znajdują schronienie na porzuconym, zniszczonym podwórku, gdzie używając zaimprowizowanych broni, bronią się przed morderczą grupą. Wiedzą jednak, że z każdą sekundą ich szanse na przeżycie są coraz mniejsze, a ich jedyną szansą jest atak.

Obsada Droga ucieczki film

Desmond Harrington Sam Cutter
Lea Thompson Maudie McMinn
Julie Mond Merideth Cole
Alice Greczyn Annabel Drake

Droga ucieczki Download - bez logowania !!!

 • Droga ucieczki ściągnij z netload.in:

  • Exit.Speed.2008.DVDRip.XviD-GAYGAYnl.rar
   773,52 MB (2)
  • Exit Speed Cikis Hizi 2008 DVDRip TR Dublaj download
 • Droga ucieczki ściągnij z :

  • Exit Speed 2008 720p BluRay x264 CiNEFiLE download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl