Pobierz film Efekt motyla download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Efekt motyla z 2004 r.

Efekt motyla Download
Ocena: 6.8/10 (141 180 głosów)

Efekt motyla Download

Reżyser: Eric Bress
Czas filmu: 113 min
Premiera (Polska): 2004-06-18
Premiera (Światowa): 2004-01-22
Produkcja: USA, Canada
Kategorie: Sci-Fi Thrillery

Efekt motyla - Opis filmu

Wciągający thriller o zjawiskach paranormalnych, wykorzystujący zagadkę tajemniczej natury przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Kiedy Evan Treborn (Ashton Kutcher) odkrywa, że może zamieniając wspomnienia odwrócić bieg swojego niezbyt udanego życia, przypadkowo zmienia też losy swoich najbliższych, i to z jak najgorszym skutkiem. Gdy nowe życie w coraz bardziej niebezpieczny sposób wymyka mu się spod kontroli, Evan musi odkryć wydarzenie ze swej przeszłości, które może uchronić go przed śmiercią i połączyć z ukochaną.

Obsada Efekt motyla film

Ashton Kutcher Evan
Melora Walters Andrea
Amy Smart Kayleigh
Elden Henson Lenny

Efekt motyla Download - bez logowania !!!

 • Efekt motyla ściągnij z :

  • The Butterfly Effect 2004 PL DVDRiP AC3 XviD SSB Download
 • Efekt motyla ściągnij z uploaded.to; ul.to:

  • The Butterfly Effect 2004 PL DVDRiP AC3 XviD SSB
   1 549,87 MB (4)
 • Efekt motyla ściągnij z turbobit.net:

  • Efekt Motyla The Butterfly Effect 2004 XviD Lektor PL
   705,98 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl