Pobierz film Gdzie serce twoje download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Gdzie serce twoje z 2000 r.

Gdzie serce twoje Download
Ocena: 6.6/10 (295 głosów)

Gdzie serce twoje Download

Reżyser: Matt Williams
Czas filmu: 120 min
Premiera (Polska): 2001-01-05
Premiera (Światowa): 2000-04-28
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Dramat Romanse

Gdzie serce twoje - Opis filmu

Nastoletnia Novalee Nation spodziewa się dziecka. Wraz z jego ojcem podróżuje do Kalifornii. Ale gdy zatrzymują się na zakupy w małym miasteczku w Oklahomie, chłopak ucieka. Pozostawiona własnemu losowi, bez grosza przy duszy, dziewczyna ukrywa się w supermarkecie i tam podczas szalejącej burzy wydaje na świat dziewczynkę. Media natychmiast robią szum wokół sprawy i życie Novalee diametralnie się zmienia.

Bogaty nowojorczyk postanawia nauczyć swą krnąbrną rodzinę pokory i szacunku dla wartości pieniądza. Nie ma na to oczywiście lepszego sposoby jak wypędzić ich z domu i uczynić bezdomnymi włóczęgami....

Obsada Gdzie serce twoje film

Natalie Portman Novalee Nation
Ashley Judd Lexie Coop
Stockard Channing Sister Husband
Joan Cusack Ruth Meyers

Gdzie serce twoje Download - bez logowania !!!

 • Gdzie serce twoje ściągnij z :

  • Where The Heart Is 2000 DVDrip XViD YIFY download
 • Gdzie serce twoje ściągnij z depositfiles.com:

  • Where the Heart Is DVDRip
   1 495,04 MB (1)
 • Gdzie serce twoje ściągnij z rapidshare.com:

  • Where The Heart Is 2000 DVDRip Download
   742,12 MB (4)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl