Pobierz film Gladiator download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Gladiator z 2000 r.

Gladiator Download
Ocena: 7.25/10 (266 591 głosów)

Gladiator Download

Reżyser: Ridley Scott
Czas filmu: 155 min
Premiera (Polska): 2000-07-14
Premiera (Światowa): 2000-05-01
Produkcja: USA, UK

Gladiator - Opis filmu

Generał Maximus, jeden z najwybitniejszych dowódców w rzymskiej armii, dowiaduje się, że umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić go swoim następcą na tronie. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi, Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala i skazuje go na karę śmierci wraz z cała rodziną. Maximusowi cudem udaje się uciec. Trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Z walki na walkę zyskuje coraz większą popularność, a na jego występy zaczyna przychodzi coraz ludzi. Maximus jako gladiator wraca do Rzymu, by pomścić zamordowanie swoich bliskich, ale wie, że jedyną potęgą większą od władzy cesarza jest wola ludu i dlatego, by dokonać zemsty, musi stać się największym bohaterem Imperium.

Obsada Gladiator film

Russell Crowe Maximus
Joaquin Phoenix Commodus
Connie Nielsen Lucilla
Oliver Reed Proximo

Gladiator Download - bez logowania !!!

 • Gladiator ściągnij z bitshare.com:

  • qsage Gladiator 2000 Extended Remastered BDRiP 720p x264 DTSMarGe download
   1 800 MB (7)
  • 5ssan Gladiator 2000 Extended Remastered BDRiP 720p x264 DTSMarGe download
   4 500 MB (6)
 • Gladiator ściągnij z turbobit.net:

  • Gladiator 2000 DVDRip XviD AC3 playXD download
   381,57 MB (2)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl