Pobierz film Green Zone download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Green Zone z 2010 r.

Green Zone Download
Ocena: 7.0/10 (74 671 głosów)

Green Zone Download

Reżyser: Paul Greengrass
Czas filmu: 115 min
Premiera (Polska): 2010-06-04
Premiera (Światowa): 2010-02-26
Produkcja: France, USA, Spain, UK
Kategorie: Akcji Dramat Thrillery Wojenne

Green Zone - Opis filmu

Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w dramacie wojennym "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała być składowana na irackiej pustyni. Przemieszczając się z jednego zabezpieczonego minami miejsca – pułapki na drugie, żołnierze w trakcie poszukiwania śmiertelnych odczynników chemicznych natykają się na zawiłe próby zatajenia prawdy, które zmieniają cel ich misji. Działając wśród agentów wywiadu kierujących się sprzecznymi motywami, Miller szuka odpowiedzi, które albo zniosą reżim, albo doprowadzą do eskalacji działań wojennych w tym zapalnym rejonie. Znajduje najbardziej zawodną broń - prawdę.

Obsada Green Zone film

Igal Naor Al Rawi
Said Faraj Seyyed Hamza
Faycal Attougui Al Rawi Bodyguard (as Faical Attougui)
Aymen Hamdouchi Ayad Hamza

Green Zone Download - bez logowania !!!

 • Green Zone ściągnij z bitshare.com:

  • Green Zone 2010 PL DVDRip XviD
   695 MB (1)
 • Green Zone ściągnij z netload.in:

  • Green Zone 2010 m720p MKV N4NO
   10,17 MB (3)
 • Green Zone ściągnij z turbobit.net:

  • Green Zone 2010 TR BRRip XviD APPaLLoSa
   700,45 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl