Pobierz film Gwiezdny pył download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Gwiezdny pył z 2007 r.

Gwiezdny pył Download
Ocena: 7.8/10 (104 352 głosów)

Gwiezdny pył Download

Reżyser: Matthew Vaughn
Czas filmu: 127 min
Premiera (Polska): 2007-10-12
Premiera (Światowa): 2007-08-09
Produkcja: UK, USA, Iceland
Kategorie: Komedie Przygodowe Fantasy Familijne

Gwiezdny pył - Opis filmu

Nie od dziś wiadomo, że człowieka najbardziej kusi to, co jest zakazane - tak też jest w przypadku młodego Dunstana (Ben Barnes). Gorąco pragnie on dowiedzieć się, co znajduje się po drugiej stronie tajemniczego muru, którego od niepamiętnych czasów strzeże stary strażnik (David Kelly). Pewnej nocy udaje mu się go wreszcie przechytrzyć i dotrzeć do magicznego królestwa. Tam poznaje piękną księżniczkę więzioną przez czarownicę. Una od razu podbija serce młodzieńca. Później wraca on spokojnie do swego domu, mając nadzieję, że jego przygoda jak najszybciej odejdzie w zapomnienie. Jednak po dziewięciu miesiącach do drzwi Dunstana puka stary strażnik i wręcza mu koszyk z efektem spotkania z Uną (Kate Magowan): w środku znajduje się niemowlę imieniem Tristan (Charlie Cox). Któż wówczas może wiedzieć, że i jego los jest już nierozerwalnie związany z ową niedostępną dla zwykłych śmiertelników krainą...

Obsada Gwiezdny pył film

Ian McKellen Narrator (voice)
Bimbo Hart Young Scientist
Alastair MacIntosh Victorian Academic
David Kelly Guard

Gwiezdny pył Download - bez logowania !!!

 • Gwiezdny pył ściągnij z :

  • Stardust 2007 1080p BRRip x264 AAC Theroxstar Download
  • Stardust 2007 720p BrRip x264 YIFY Download
 • Gwiezdny pył ściągnij z bitshare.com:

  • Stardust 2007 PL BRRip XviD AC3
   1 397,5 MB (2)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl