Pobierz film Hobbit: Niezwykła podróż download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Hobbit: Niezwykła podróż z 2012 r.

Hobbit: Niezwykła podróż Download
Ocena: 8.1/10 (331 224 głosów)

Hobbit: Niezwykła podróż Download

Reżyser: Peter Jackson
Czas filmu: 169 min
Premiera (Polska): 2012-12-25
Premiera (Światowa): 2012-11-28
Produkcja: USA, New Zealand
Kategorie: Przygodowe Fantasy

Hobbit: Niezwykła podróż - Opis filmu

Hobbit Bilbo Baggins wyrusza w niebezpieczną podroż, by wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami pokonać smoka Smauga.

"Hobbit" - filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, wstęp do "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Hobbit Bilbo Baggins niechętnie wyrusza w niezwykłą i niebezpieczną podróż. Pokierowany przez czarodzieja Gandalfa opuszcza swój przytulny domek w Shire, by wraz z trzynastoma krasnoludami zmierzyć się ze smokiem Smaugiem.

Obsada Hobbit: Niezwykła podróż film

Ian McKellen Gandalf
Martin Freeman Bilbo
Richard Armitage Thorin
Ken Stott Balin

Hobbit: Niezwykła podróż Download - bez logowania !!!

  • Hobbit: Niezwykła podróż ściągnij z :

    • The Hobbit An Unexpected Journey 2012 DVDRiP XviD Download
    • The Hobbit An Unexpected Journey 2012 720p BluRay x264 SPARKS Download
    • The Hobbit An Unexpected Journey 2012 DVDRip XviD Download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl