Pobierz film Honor Zabójcy download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Honor Zabójcy z 1996 r.

Honor Zabójcy Download
Ocena: 6.1/10 (2 464 głosów)

Honor Zabójcy Download

Reżyser: Russell Mulcahy
Czas filmu: 93 min
Premiera (Światowa): 1996-06-26
Produkcja: Canada, UK
Kategorie: Akcji Dramat Thrillery

Honor Zabójcy - Opis filmu

Dolph Lundgren wcielił się w postać agenta sił specjalnych mającego na sumieniu więcej ofiar, niż niejeden seryjny morderca. Jest on idealnym komandosem i wojownikiem do zadań specjalnych, który choć posiada wiele nazwisk i twarzy, zawsze wie co robi i konsekwentnie likwiduje wskazane mu przez kierownictwo cele. Do tej pory nie zastanawiał się nad motywacją swoich czynów, dlatego był tak skuteczny. teraz jednak bohater zaczyna myśleć, co odbija się ujemnie zarówno na jego obowiązkach, jak i na decyzjach szefów, którzy przemyśliwują nad tym, żeby pozbyć się wybrakowanego zawodnika.

Obsada Honor Zabójcy film

Dolph Lundgren Waxman
Gina Bellman Clegg
Conrad Dunn Klein
Christopher Heyerdahl O'Hara

Honor Zabójcy Download - bez logowania !!!

 • Honor Zabójcy ściągnij z :

  • Silent Trigger 1996 Extended German 1418MB DL PAL DVDR
  • Honor Zabójcy Silent Trigger DVDRip XviD ENG / Lektor PL (1996) download
 • Honor Zabójcy ściągnij z depositfiles.com:

  • Silent Trigger 1996 www club classic com
   696,74 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl