Pobierz film Igrzyska śmierci download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Igrzyska śmierci z 2012 r.

Igrzyska śmierci Download
Ocena: 7.3/10 (463 245 głosów)

Igrzyska śmierci Download

Reżyser: Gary Ross
Czas filmu: 142 min
Premiera (Polska): 2012-03-23
Premiera (Światowa): 2012-03-22
Produkcja: USA
Kategorie: Akcji Dramat Sci-Fi Thrillery

Igrzyska śmierci - Opis filmu

W państwie Panem co roku odbywają się Głodowe Igrzyska - walka na śmierć i życie między przedstawicielami dwunastu Dystryktów. Gdy młodsza siostra Katniss zostaje wylosowana do zawodów, dziewczyna bez wahania zajmuje jej miejsce.

Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się, by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się  kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych…

Obsada Igrzyska śmierci film

Stanley Tucci Caesar Flickerman
Wes Bentley Seneca Crane
Jennifer Lawrence Katniss Everdeen
Willow Shields Primrose Everdeen

Igrzyska śmierci Download - bez logowania !!!

  • Igrzyska śmierci ściągnij z :

    • The Hunger Games (2012) DVDRip XviD MAXSPEED www torentz 3xforum ro download
    • The Hunger Games 2012 DVDRiP XviD download
    • The Hunger Games (2012) DVDRip XviD MAXSPEED www torentz 3xforum ro download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl