Pobierz film Jestem Bogiem download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Jestem Bogiem z 2011 r.

Jestem Bogiem Download
Ocena: 7.5/10 (390 113 głosów)

Jestem Bogiem Download

Reżyser: Neil Burger
Czas filmu: 105 min
Premiera (Polska): 2011-04-01
Premiera (Światowa): 2011-03-08
Produkcja: USA
Kategorie: Sci-Fi Thrillery Mystery

Jestem Bogiem - Opis filmu

Eddie Morra jest niespełnionym, pogrążonym w depresji pisarzem. Eksperymentalny narkotyk NZT zamienia go w geniusza i człowieka sukcesu.

Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie spodziewa się niczego. Zażycie specyfiku pozwala mu osiągnąć sukces o jakim zawsze marzył. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić, są: bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości, niekontrolowane wybuchy przemocy...

Obsada Jestem Bogiem film

Bradley Cooper Eddie Morra
Robert De Niro Carl Van Loon
Abbie Cornish Lindy
Andrew Howard Gennady

Jestem Bogiem Download - bez logowania !!!

 • Jestem Bogiem ściągnij z netload.in:

  • Limitless 2011 Unrated Extended Cut 1080p LoVe4EvEr HDC
   1 000 MB (1)
  • Limitless 2011 DVDRIP RHINO bestrls com
   1 131,66 MB (2)
 • Jestem Bogiem ściągnij z uploaded.to; ul.to:

  • Paul Leonard Morgan Limitless Score Web 2011 XXX
   99,09 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl