Pobierz film Job, czyli ostatnia szara komórka download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Job, czyli ostatnia szara komórka z 2006 r.

Job, czyli ostatnia szara komórka Download
Ocena: 5.4/10 (67 613 głosów)

Job, czyli ostatnia szara komórka Download

Reżyser: Konrad Niewolski
Czas filmu: 92 min
Premiera (Polska): 2006-11-03
Premiera (Światowa): 2006-10-23
Produkcja: Poland
Kategorie: Komedie

Job, czyli ostatnia szara komórka - Opis filmu

Fabuła "Joba" koncentruje się wokół losów trzech przyjaciół, których sam reżyser, a zarazem autor scenariusza, nazywa ciepło - gamoniami. Adi nie ma szczęścia do pracodawców i właśnie stracił kolejną posadę, tym razem w chińskim barze. Jego narzeczona załatwia mu rozmowę kwalifikacyjną w pewnej renomowanej firmie. Niestety, "interview" ma się odbyć w języku angielskim, o którym Adi ma niewielkie pojęcie. Pele, mówiący o sobie, że ma czarny pas w poniżaniu, nie może poradzić sobie z egzaminem na prawo jazdy, a Chemik usiłuje wkuć do zbliżającego się egzaminu w czym przeszkadza mu wiecznie ujadający pies sąsiadki.

Obsada Job, czyli ostatnia szara komórka film

Borys Szyc Chemik
Andrzej Andrzejewski Pele
Tomasz Borkowski Adi
Agnieszka Wlodarczyk Karolina

Job, czyli ostatnia szara komórka Download - bez logowania !!!

 • Job, czyli ostatnia szara komórka ściągnij z bitshare.com:

  • Job czyli ostatnia szara komorka PL DVDRip XviD
   700 MB (1)
  • Job czyli ostatnia szara komorka 2006 PL DVDRip XviD
   700 MB (1)
 • Job, czyli ostatnia szara komórka ściągnij z :

  • Job czyli ostatnia szara komorka PL DVDRip XviD
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl