Pobierz film John Carter download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy John Carter z 2012 r.

John Carter Download
Ocena: 6.6/10 (158 577 głosów)

John Carter Download

Reżyser: Andrew Stanton
Czas filmu: 132 min
Premiera (Polska): 2012-03-09
Premiera (Światowa): 2012-03-08
Produkcja: USA
Kategorie: Akcji Sci-Fi Przygodowe Fantasy

John Carter - Opis filmu

Weteran wojny secesyjnej zostaje przeniesiony na Marsa. Chce wrócić do domu, jednak staje się uczestnikiem konfliktu między dwiema zamieszkującymi planetę rasami.

John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) i księżniczką Dejah Thoris (Lynn Collins), która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

Obsada John Carter film

Taylor Kitsch John Carter
Lynn Collins Dejah Thoris
Samantha Morton Sola
Willem Dafoe Tars Tarkas

John Carter Download - bez logowania !!!

 • John Carter ściągnij z netload.in:

  • John Carter 2012 R6 CROPPED XviD.FTW.avi
  • John Carter 2012 R6 HC SUBS READNFO AC3 XViD . INSPiRAL.rar
 • John Carter ściągnij z depositfiles.com:

  • John.Carter.2012.TRUEFRENCH.BRRiP.XviD-AUTOPSiE.rar
   750 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl