Pobierz film Kac Vegas 3 download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Kac Vegas 3 z 2013 r.

Kac Vegas 3 Download
Ocena: 5.9/10 (82 209 głosów)

Kac Vegas 3 Download

Reżyser: Todd Phillips
Czas filmu: 100 min
Premiera (Polska): 2013-06-07
Premiera (Światowa): 2013-05-20
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie

Kac Vegas 3 - Opis filmu

Po śmierci ojca Alana Phil, Stu i Doug postanawiają pocieszyć kumpla z watahy. Za sprawą Chowa, który ukradł sporo kasy, znów wpadną w tarapaty.

Tym razem nie ma ani wieczoru kawalerskiego, ani wesela. Nikt nie będzie pić na umór przez całą noc i nie obudzi się z koszmarnym kacem. Mimo to, Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Doug (Justin Bartha) i Alan (Zach Galifianakis), znani jako wataha, i tak wpadają w tarapaty. Alan po śmierci ojca przeżywa załamanie nerwowe i odstawia swoje leki, dlatego kumple, chcąc mu pomóc, planują odwiezienie go do ośrodka, gdzie leczy się uzależnienia. Zanim jednak dotrą do celu, padają ofiarami brutalnego napadu, a Doug zostaje uprowadzony. Koledzy, by go uratować, muszą odnaleźć swojego starego znajomego, Leslie Chowa (Ken Jeong), który, jak się okazuje, uciekł z więzienia, i zmusić go do oddania gangsterom ukradzionych pieniędzy.

Obsada Kac Vegas 3 film

Bradley Cooper Phil
Ed Helms Stu
Zach Galifianakis Alan
Justin Bartha Doug

Kac Vegas 3 Download - bez logowania !!!

 • Kac Vegas 3 ściągnij z :

  • The Hangover Part III 2013 DVDrip XViD download
  • The Hangover Part III 2013 DVDrip XViD download
 • Kac Vegas 3 ściągnij z turbobit.net:

  • The Hangover Part III 2013 PL BRRip XviD BiDA download
   699,67 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl