Pobierz film Kiedy będę miała 20 lat download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Kiedy będę miała 20 lat z 2004 r.

Kiedy będę miała 20 lat Download
Ocena: 6.8/10 (356 głosów)

Kiedy będę miała 20 lat Download

Reżyser: Lorraine Levy
Czas filmu: 98 min
Premiera (Światowa): 2004-09-27
Produkcja: France
Kategorie: Komedie

Kiedy będę miała 20 lat - Opis filmu

Lata 60-te, przedmieścia Paryża. Hannah ma 16 lat, 2 bardzo ładne siostry i rodziców, którzy ją kochają. Ale nie jest szczęśliwa. Muzycznie uzdolniona, wybiera instrument, który ją odzwierciedla - kontrabas i marzy o przyjęciu do szkolnego jazzowego bandu. Po dostaniu się tam, jej nowi koledzy, przyzwyczajeni do męskiej tradycji ich formacji, łatwo nie zrezygnują z prób zniechęcenia jej do grania.

Obsada Kiedy będę miała 20 lat film

Marilou Berry Hannah Goldman
Catherine Jacob Mme Goldman, la mère
Serge Riaboukine Meyer Goldman, le père
Myriam Moraly Judith
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl