Pobierz film Kiedy mężczyzna kocha kobietę download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Kiedy mężczyzna kocha kobietę z 1994 r.

Kiedy mężczyzna kocha kobietę Download
Ocena: 7.1/10 (18 773 głosów)

Kiedy mężczyzna kocha kobietę Download

Reżyser: Luis Mandoki
Czas filmu: 126 min
Premiera (Światowa): 1994-04-29
Produkcja: USA
Kategorie: Dramat Romanse

Kiedy mężczyzna kocha kobietę - Opis filmu

Michael (Andy Garcia) bierze ślub z ukochaną Alice (Meg Ryan), wkrótce rodzą im się dwie śliczne córeczki. Dopiero po kilku latach Michael przypadkiem zauważa poważny problem swojej żony - alkoholizm. Ten nałóg powoduje, że Alice zaczyna zachowywać się nieodpowiedzialnie i przestaje mieć kontakt z własną rodziną. W pewnym momencie mężowi udaje się ją przekonać, że musi poddać się leczeniu, w trakcie którego sam mąż bardzo ją wspiera. Jednak po zakończeniu terapii problemy wcale nie znikają - Alice nadal nie może się porozumieć z mężem. Czy mają jeszcze jakieś szanse na wspólne i szczęśliwe życie?

Obsada Kiedy mężczyzna kocha kobietę film

Andy Garcia Michael Green
Meg Ryan Alice Green
Ellen Burstyn Emily
Tina Majorino Jess Green

Kiedy mężczyzna kocha kobietę Download - bez logowania !!!

 • Kiedy mężczyzna kocha kobietę ściągnij z badongo.com:

  • Percy Sledge When a Man Loves a Woman mp3
   5 MB (1)
  • Michael Bolton Percy Sledge When a Man Loves a Woman (Live) mp3
   5 MB (1)
 • Kiedy mężczyzna kocha kobietę ściągnij z :

  • When A Man Loves A Woman Studio Allstars mp3 Download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl