Pobierz film Klątwa laleczki Chucky download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Klątwa laleczki Chucky z 2013 r.

Klątwa laleczki Chucky Download
Ocena: 5.6/10 (8 631 głosów)

Klątwa laleczki Chucky Download

Reżyser: Don Mancini
Czas filmu: 97 min
Premiera (Światowa): 2013-08-02
Produkcja: USA
Kategorie: Horrory Thrillery

Klątwa laleczki Chucky - Opis filmu

Niepełnosprawna Nica jest pogrążona w żałobie po tajemniczej śmierci matki. Kiedy dochodzi do podobnych zbrodni, podejrzenia padają na dziwną rudowłosą lalkę.

Niepełnosprawna Nica (Fiona Dourif)  jest pogrążona w żałobie po tajemniczej śmierci matki (Chantal Quesnelle). Do domu, w którym mieszka dziewczyna, przyjeżdża jej siostra (Danielle Bisutti) wraz z rodziną. Wkrótce w okolicy dochodzi do niewyjaśnionych zbrodni. Nica zaczyna mieć dziwne przeczucie, że odpowiedzialna za nie jest przerażająca, rudowłosa lalka, którą niedawno otrzymała w przesyłce.

Obsada Klątwa laleczki Chucky film

Chantal Quesnelle Sarah
Fiona Dourif Nica
Jordan Gavaris US EX Guy
Danielle Bisutti Barb

Klątwa laleczki Chucky Download - bez logowania !!!

 • Klątwa laleczki Chucky ściągnij z turbobit.net:

  • Curse Of Chucky 2013 PL PAL DVD5 KRG download
   185,34 MB (5)
  • Curse Of Chucky 2013 PL HQDVDRip XViD AC3 SLiSU download
   1 630,92 MB (2)
 • Klątwa laleczki Chucky ściągnij z bitshare.com:

  • Curse Of Chucky 2013 PL HQDVDRip XViD AC3 SLiSU download
   1 630,9 MB (2)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl