Pobierz film Kołysanka download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Kołysanka z 2010 r.

Kołysanka Download
Ocena: 6.2/10 (24 792 głosów)

Kołysanka Download

Reżyser: Juliusz Machulski
Czas filmu: 1 h 35 min.
Premiera (Polska): 2010-02-12
Premiera (Światowa): 2010-02-08
Produkcja: Poland
Kategorie: Komedie

Kołysanka - Opis filmu

Do małej wsi na Mazurach wprowadza się rodzina Makarewiczów. Wraz z ich przybyciem w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają ginąć ludzie.

Najnowsza komedia mistrza gatunku - Juliusza Machulskiego („Seksmisja”, „Kiler”, „Ile waży koń trojański”), który tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. „Kołysanka" będzie inteligentną i nietypową komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami.  W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem potęgującym napięcie jest śledztwo prowadzone przez parę policjantów. Jednak tropy urywają się, a niewinne ofiary nadal giną bez śladu, jakby zapadły się pod ziemię… Wartka, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja fragment po fragmencie odsłania mroczną tajemnicę. Ale Juliusz Machulski nie byłby sobą, gdyby nie było przede wszystkim… śmiesznie, oczywiście! Strasznie śmiesznie…

Obsada Kołysanka film

Robert Wieckiewicz Michal Makarewicz
Malgorzata Buczkowska Bozena Makarewicz
Janusz Chabior Dziadek Makarewicz
Filip Ochinski Wojtek Makarewicz

Kołysanka Download - bez logowania !!!

 • Kołysanka ściągnij z bitshare.com:

  • Kolysanka 2010 DVDRip XViD
   699,6 MB (1)
 • Kołysanka ściągnij z rapidshare.com:

  • Kolysanka 2010 DVDRip P1
   1 470,54 MB (8)
 • Kołysanka ściągnij z turbobit.net:

  • Kolysanka 2010 PL DVDRip XviD 700 LTN Download
   699,36 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl