Pobierz film Kraina lodu download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Kraina lodu z 2013 r.

Kraina lodu Download
Ocena: 5.8/10 (459 głosów)

Kraina lodu Download

Reżyser: Shivajee Chandrabhushan
Czas filmu: 109 min
Premiera (Polska): 2013-11-29
Premiera (Światowa): 2013-11-20
Produkcja: India
Kategorie: Dramat

Kraina lodu - Opis filmu

Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy.

Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.

Obsada Kraina lodu film

Kristen Bell Anna (voice)
Idina Menzel Elsa (voice)
Jonathan Groff Kristoff (voice)
Josh Gad Olaf (voice)

Kraina lodu Download - bez logowania !!!

 • Kraina lodu ściągnij z uploading.com:

  • Rimfrost A Frozen World Unknown 2006
   34 MB (1)
 • Kraina lodu ściągnij z depositfiles.com:

  • The Frozen North 2006 DVDRip XviD VoMiT Download
   698,12 MB (1)
 • Kraina lodu ściągnij z netload.in:

  • The Frozen North 2006 DVDRip XviD VoMiT Download
   698,12 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl