Pobierz film Krwawy ring download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Krwawy ring z 2008 r.

Krwawy ring Download

Krwawy ring Download

Reżyser: Bradford May
Czas filmu: 1 h 20 min.
Premiera (Światowa): 2008-06-23
Produkcja: USA
Kategorie: Kryminalne Akcji Dramat

Krwawy ring - Opis filmu

Zawodowy kickboxing, gang, pieniądze, brutalna przemoc. Max Rivers pomaga swojej byłej dziewczynie odnaleźć jej zaginionego męża. Droga, która prowadzi do rozwiązania zagadki wiedzie przez ring -ring pełen krwi... [opis dystrybutora]

Policjant Burke Wyatt (Johnny Messner) zostaje zawieszony w obowiązkach za stosowanie przemocy. Ma również spore problemy osobiste, jego życie prywatne jest pasmem porażek. Z żoną pozostaje w separacji, a z synkiem nie może widywać się zbyt często. Pewnego dnia jego dawny partner, a obecnie agent FBI składa mu pewną propozycję. Wyatt ma przeniknąć do więziennego środowiska i zbadać przyczyny częstych i gwałtownych zgonów wśród skazańców. Burke uważa, że dzięki temu zadaniu uda mu się zrehabilitować oraz przekonać żonę, by do niego wróciła. Nie przypuszcza, że zadanie, którego się podjął, okaże się o wiele trudniejsze.

Krwawy ring Download - bez logowania !!!

  • Krwawy ring ściągnij z letitbit.net:

    • Ring Of Death 2008 DVDRip download
    • Ring Of Death 2008 DVDRip download
  • Krwawy ring ściągnij z bitshare.com:

    • www TamilRockers net Ring of Death 2008 Tamil Dubbed DVDRip x264 700MB download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl