Pobierz film Lęk wysokości download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Lęk wysokości z 2011 r.

Lęk wysokości Download
Ocena: 5.6/10 (2 056 głosów)

Lęk wysokości Download

Reżyser: Abel Ferry
Czas filmu: 90 min
Premiera (Polska): 2012-04-20
Premiera (Światowa): 2011-06-06
Produkcja: France
Kategorie: Horrory Przygodowe

Lęk wysokości - Opis filmu

Poukładane życie Tomka burzy wiadomość o złym stanie zdrowia jego ojca.

Fabularny debiut nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera "Królika po berlińsku" Bartosza Konopki to poruszająca historia telewizyjnego spikera Tomka (Marcin Dorociński, nagrodzony Złotymi Lwami za kreację pierwszoplanową na Festiwalu w Gdyni), którego świetlaną karierę i poukładane życie rodzinne zakłóca wiadomość o poważnych problemach ojca (Krzysztof Stroiński, laureat Polskiego Orła za wybitną kreację w "Rysie"). Czy skoncentrowany dotąd na osobistym sukcesie dziennikarz będzie w stanie zrozumieć i wziąć odpowiedzialność za człowieka, z którym znowu połączył go kapryśny los?

Obsada Lęk wysokości film

Fanny Valette Chloé
Johan Libéreau Loïc
Raphaël Lenglet Guillaume
Nicolas Giraud Fred

Lęk wysokości Download - bez logowania !!!

 • Lęk wysokości ściągnij z bitshare.com:

  • Lek Wysokosci 2011 film pl dvdrip peb Download
   716,8 MB (1)
 • Lęk wysokości ściągnij z netload.in:

  • High Lane 2009 720p BluRay x264 CiNEFiLE
   4 487,01 MB (12)
 • Lęk wysokości ściągnij z turbobit.net:

  • Lek Wysokosci 2011 film pl dvdrip Download
   716,75 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl