Pobierz film La Femme du Vème download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy La Femme du Vème z 2011 r.

La Femme du Vème Download
Ocena: 5.1/10 (3 486 głosów)

La Femme du Vème Download

Reżyser: Pawel Pawlikowski
Czas filmu: 85 min
Premiera (Polska): 2012-09-28
Premiera (Światowa): 2011-09-11
Produkcja: France, Poland, UK
Kategorie: Thrillery

La Femme du Vème - Opis filmu

Tom Ricks ucieka po głośnym skandalu do Paryża, gdzie planuje napisać książkę i powoli odzyskać rodzinę. Z planów nic nie wychodzi, a jego życie dodatkowo komplikuje znajomość z tajemniczą Margit.

Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów napisać książkę i spróbować odzyskać rodzinę. Niestety z ambitnych planów niewiele wychodzi i bohater ląduje w podrzędnym hotelu zarabiając na życie jako nocny stróż. Czas osładza mu jedynie niezobowiązujący seks z Anią (Joanna Kulig), Polką pracującą jako kelnerka w pobliskim barze. Niespodziewanie w jego życiu pojawia się piękna i tajemnicza Margit (Kristin Scott Thomas). To, co początkowo zapowiadało się jak zwyczajne zauroczenie przemienia się w prawdziwie obsesyjną relację. Nowa kochanka całkowicie przejmuje władzę nad związkiem. Dodatkowo ich burzliwemu romansowi towarzyszy seria niewytłumaczalnych zdarzeń. Tom orientuje się, że tym razem naprawdę traci kontrolę nad swoim życiem.

Obsada La Femme du Vème film

Ethan Hawke Tom Ricks
Kristin Scott Thomas Margit
Joanna Kulig Ania
Samir Guesmi Sezer

La Femme du Vème Download - bez logowania !!!

 • La Femme du Vème ściągnij z netload.in:

  • The Woman in the Fifth 2011 DVDRip XVID AC3 HQ Hive CM8
   1 126,4 MB (1)
  • THE WOMAN IN THE FIFTH (2011) DVDRip [MKV 6ch AC3][RoB]PR3DATOR RG.mkv
 • La Femme du Vème ściągnij z filefactory.com:

  • The Woman in the Fifth 2011 DVDRip XVID AC3 HQ Hive CM8 Download
   641,45 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl