Pobierz film Las Vegas Parano download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Las Vegas Parano z 1998 r.

Las Vegas Parano Download
Ocena: 7.75/10 (223 689 głosów)

Las Vegas Parano Download

Reżyser: Terry Gilliam
Czas filmu: 118 min
Premiera (Polska): 1999-10-29
Premiera (Światowa): 1998-05-15
Produkcja: USA
Kategorie: Dramat Przygodowe

Las Vegas Parano - Opis filmu

Rok 1971. Stany Zjednoczone. Jeden z najbardziej burzliwych i niepokojących momentów w historii kraju. Nixon nadal sprawuje swój urząd i rezyduje w Białym Domu. Ameryka nie wycofała się jeszcze z Wietnamu i ciągle prowadzi działania wojenne. Rok rozpoczął się ogólnym wstrząsem wywołanym rozpadem zespołu The Beatles i dużym trzęsieniem ziemi na południu Kalifornii. Zakończeniem jego było obwołanie przez magazyn TIME prezydenta Richarda Milhousa Nixona "Człowiekiem Roku", przewrotnie przedstawiając na okładce czasopisma jego papierową kukłę. Wszystkie te wydarzenia nieuchronnie zwiastowały koniec beztroskich lat 60-tych. Czasy Woodstock - miłości, pokoju i niewinności należały już do przeszłości. Wielcy tego świata, ci którzy nadawali ton nowej muzyce i nowemu stylowi życia też odeszli - Jimi Hendrix, Janis Joplin i Jim Morrison, przyczyną ich śmierci było przedawkowanie narkotyków. W tym samym czasie na nieoficjalnym spotkaniu z prezydentem Nixonem Elvis Presley oferował swoje usługi w charakterze tajnego agenta do spraw tropienia przestępstw narkotykowych... Amerykański sen stawał się powoli koszmarem. Dla jednego z poważnych dziennikarzy, jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji był stworzenie nowej formuły dziennikarskiej i nadanie jej miana 'gonzo'. Hunter S. Thompson w ten właśnie sposób - ekscentryczny, przesycony dziwacznymi komentarzami i subiektywnymi ideami dawał wyraz otaczającej go rzeczywistości. W filmie dziennikarz sportowy - Raoul Duke w towarzystwie swojego korpulentnego, samoańskiego pełnomocnika Dr. Gonzo, odbywa szaleńczą podróż prowadzącą do samego serca Amerykańskiego Snu.

Obsada Las Vegas Parano film

Johnny Depp Raoul Duke
Benicio Del Toro Dr Gonzo
Tobey Maguire Hitchhiker
Ellen Barkin Waitress at North Star Cafe

Las Vegas Parano Download - bez logowania !!!

 • Las Vegas Parano ściągnij z netload.in:

  • Fear And Loathing in Las Vegas 1998 MULTi 720p BluRay DTS x264 SYNERGY
   8 134,51 MB (41)
  • Fear And Loathing In Las Vegas 1998 RERiP iNTERNAL DVDRip XviD 8BaLLRiPS Download
   699,33 MB (1)
  • Fear And Loathing In Las Vegas 1998 RERiP iNTERNAL DVDRip XviD 8BaLLRiPS bestrls com Download
   699,33 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl