Pobierz film List miłosny download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy List miłosny z 1998 r.

List miłosny Download
Ocena: 5.4/10 (3 226 głosów)

List miłosny Download

Reżyser: Peter Chan
Czas filmu: 88 min
Premiera (Światowa): 1998-02-01
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Dramat Romanse

List miłosny - Opis filmu

Czterdziestodwuletnia Helen prowadzi księgarnię w niewielkiej miejscowości, Loblolly. Wiele lat temu, jeszcze w czasach szkolnych, zakochał się w niej uroczy chłopak - George. Do dziś, w głębi serca mężczyzna żywi do niej wielkie uczucie, lecz łączy ich jedynie przyjaźń. O względy Helen zabiega również znacznie od niej młodszy - Johnny. Pewnego dnia kobieta znajduje w swojej księgarni list miłosny. Niestety nie wie, kto go napisał i do kogo miał zostać wysłany...

Obsada List miłosny film

Kate Capshaw Helen
Blythe Danner Lillian MacFarquhar
Ellen DeGeneres Janet Hall
Julianne Nicholson Jennifer

List miłosny Download - bez logowania !!!

  • List miłosny ściągnij z letitbit.net:

    • The Love Letter 1998 DVDRip download
    • The Love Letter 1998 DVDRip download
  • List miłosny ściągnij z rapidshare.com:

    • Hallmark_-_The_Love_Letter_1998_DvDrip.rar
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl