Pobierz film Ludzka stonoga 2 download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Ludzka stonoga 2 z 2011 r.

Ludzka stonoga 2 Download
Ocena: 3.8/10 (14 314 głosów)

Ludzka stonoga 2 Download

Reżyser: Tom Six
Czas filmu: 88 min
Premiera (Światowa): 2011-09-22
Produkcja: Netherlands, UK, USA
Kategorie: Dramat Horrory

Ludzka stonoga 2 - Opis filmu

Martin jest samotnikiem, który mieszka razem z matką na ponurym osiedlu. Pracuje na nocną zmianę jako ochroniarz podziemnego parkingu. Uciekając od szarej rzeczywistości, Martin zatraca się w świecie fantasy, inspirowany filmem "Ludzka stonoga". Podziwiając umiejętności dr. Heitera, oraz jego wiedzę na temat ludzkiego układu pokarmowego, Martin decyduje się wykonać coś niewyobrażalnego... 

Ludzka stonoga 2 Download - bez logowania !!!

 • Ludzka stonoga 2 ściągnij z :

  • linkzfree Com The Human Centipede II Full Sequence SiC
 • Ludzka stonoga 2 ściągnij z depositfiles.com:

  • sic the human centipede ii full sequence SHeRiF
   1 402,88 MB (1)
 • Ludzka stonoga 2 ściągnij z turbobit.net:

  • The Human Centipede II Full Sequence UNRATED DiRECTORS CUT 2011 BDRiP XViD LiViDiTY
   717,36 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl