Pobierz film Mój brat niedźwiedź download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Mój brat niedźwiedź z 2003 r.

Mój brat niedźwiedź Download
Ocena: 7.05/10 (64 171 głosów)

Mój brat niedźwiedź Download

Reżyser: Aaron Blaise
Czas filmu: 85 min
Premiera (Polska): 2004-01-23
Premiera (Światowa): 2003-10-20
Produkcja: USA
Kategorie: Przygodowe Fantasy Familijne Animacje

Mój brat niedźwiedź - Opis filmu

Disney z dumą prezentuje animowany film MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ, wspaniałą epicką przygodę, niosącą moc humoru, a zarazem wzruszeń, z pięcioma nowymi, cudownymi piosenkami autorstwa zdobywcy Oscara - Phila Collinsa. Jest to doskonała rozrywka, która zachwyci całą rodzinę. Niezwykle widowiskowy film, oparty na motywach starej indiańskiej legendy, opowiada historię zapalczywego chłopca o imieniu Kenai, który za sprawą magii zostaje przemieniony w niedźwiedzia. Musi teraz oglądać świat z zupełnie nowej perspektywy, pobierając tym samym jedyną w swoim rodzaju, niezwykle wartościową lekcję życia. Starając się znaleźć sposób, by powrócić do ludzkiej postaci i nie mogąc porozumieć się ze swoim starszym bratem, Kenai zaprzyjaźnia się z wesołym niedźwiadkiem grizzly - Kodą i razem ruszają w pełną niebezpieczeństw podróż. Pośród zapierającej dech, przepięknej scenerii poznają wiele dzikich zwierząt, w tym dwa zabawne łosie Rutta i Tuka, wełniste mamuty, niesforne barany i inne!

Obsada Mój brat niedźwiedź film

Joaquin Phoenix Kenai (voice)
Jeremy Suarez Koda (voice)
Jason Raize Denahi (voice)
Rick Moranis Rutt (voice)

Mój brat niedźwiedź Download - bez logowania !!!

 • Mój brat niedźwiedź ściągnij z uploaded.to; ul.to:

  • Moj brat niedzwiedz 1 2003 Dub PL
   699,91 MB (1)
 • Mój brat niedźwiedź ściągnij z bitshare.com:

  • Brother Bear 2003 1080p BluRay x264 DTS WiKi Download
   6 202,5 MB (7)
 • Mój brat niedźwiedź ściągnij z netload.in:

  • 2003 Brother Bear
   706,47 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl