Pobierz film Małe kobietki download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Małe kobietki z 1994 r.

Małe kobietki Download
Ocena: 7.45/10 (34 251 głosów)

Małe kobietki Download

Reżyser: Gillian Armstrong
Czas filmu: 115 min
Premiera (Polska): 1995-05-26
Premiera (Światowa): 1994-12-21
Produkcja: USA, Canada
Kategorie: Dramat Familijne Romanse

Małe kobietki - Opis filmu

Ameryka, lata sześćdziesiąte dziewiętnastego wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca, walczącego na wojnie secesyjnej, wyłączną opiekę nad czterema dorastającymi córkami sprawuje ich matka, Marmee. Marmee wyraźnie wyprzedza swoją epokę wpajając córkom ideały wolności i niezależności, zachęcając je przy tym, aby samodzielnie poszukiwały swego miejsca w życiu. Jest to tym trudniejsze, ponieważ każda z nich jest inna: Najstarsza, Meg, ma najbardziej konserwatywne poglądy na świat i tradycyjnie pojmuje rolę kobiety chcąc być przede wszystkim żoną i matką. Jo jest indywidualistką o zainteresowaniach artystycznych, ma za sobą pierwsze próby literackie i okres fascynacji teatrem. Delikatna idealistka Beth marzy o poświęceniu się pracy społecznej, czego wyrazem jest jej pełna oddania opieka nad jedną z najbiedniejszych rodzin w okolicy. Swoje oddanie Beth przypłaci ciężką chorobą, z której cudem uchodzi z życiem. Nikt nie może przewidzieć, że choroba da o sobie znać kilka lat później... Najmłodsza z sióstr, Amy, jest nieco zbyt zapatrzoną w siebie romantyczką. Pomimo różnych, niezawsze szczęśliwych, kolei losu rodzina Marchów pozostanie razem: więzy łączące pięć kobiet okażą się trwałe i silniejsze od chwilowych załamań i niepokojów.

Obsada Małe kobietki film

Winona Ryder Jo March
Gabriel Byrne Friedrich Bhaer
Trini Alvarado Meg March
Samantha Mathis Older Amy March

Małe kobietki Download - bez logowania !!!

  • Małe kobietki ściągnij z :

    • Little Women (1994) Download
    • Little Women 1994 iNTERNAL DVDRip XviD RiE
    • Little Women 1994 720p HDTV x264 AC3 mkv download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl