Pobierz film Galerianki download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Galerianki z 2009 r.

Galerianki Download
Ocena: 5.6/10 (918 głosów)

Galerianki Download

Reżyser: Katarzyna Roslaniec
Czas filmu: 1 h 17 min.
Premiera (Polska): 2009-09-25
Premiera (Światowa): 2009-09-13
Produkcja: Poland
Kategorie: Dramat

Galerianki - Opis filmu

Milena i jej przyjaciółki to nastolatki, które wolny czas spędzają w galeriach handlowych. Tam poznają mężczyzn, którzy za seks kupują im upominki.

Galerie handlowe – współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna – Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać. Między Alicją i Mileną zaczyna tworzyć się silna więź. W tym samym czasie w Alicji zakochuje się jej rówieśnik – Michał. Dla Mileny chłopak stanie się rywalem.

Obsada Galerianki film

Anna Karczmarczyk Alicja
Dagmara Krasowska Milena Trecz
Dominika Gwit Kaja
Magdalena Ciurzynska Julia

Galerianki Download - bez logowania !!!

 • Galerianki ściągnij z turbobit.net:

  • Galerianki 2009 DVDRip XviD PL
   697,31 MB (1)
  • Galerianki 2009 PL DVDRip XviD M2I Download
   697,31 MB (1)
 • Galerianki ściągnij z uploading.com:

  • Galerianki 2009 PL DVDRip RMVB
   276,9 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl