Pobierz film Maria Antonina download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Maria Antonina z 2006 r.

Maria Antonina Download
Ocena: 6.5/10 (53 434 głosów)

Maria Antonina Download

Reżyser: Sofia Coppola
Czas filmu: 123 min
Premiera (Polska): 2007-01-05
Premiera (Światowa): 2006-05-24
Produkcja: USA, France, Japan
Kategorie: Biograficzne Dramat Historyczne

Maria Antonina - Opis filmu

14-letnia córka rodu Habsburgów, Maria Antonina (Kirsten Dunst) zostaje żoną 16-letniego króla, Ludwika XVI (Jason Schwartzman). Po przybyciu do Wersalu wpada w wir intryg i skandali. Znajdująca się w pułapce dworskich konwenansów młoda królowa musi zanleźć sposób na odnalezienie się w obcym jej świecie. Król nie interesuje się żoną. Przygnębiona, młoda królowa szuka azylu w kontaktach z dekadenckim kręgiem francuskiej arystokracji oraz w sekretnym romansie z atrakcyjnym szwedzkim hrabią Fersenem (Jamie Dornan). O jej stylu życia z czasem zaczyna plotkować cała Francja. Film przedstawia autorską interpretację biografii kontrowersyjnej władczyni zmiecionej przez wicher historii - krwawą Rewolucję Francuską.

14-letnia córka rodu Habsburgów, Maria Antonina (Kirsten Dunst) zostaje żoną 16-letniego króla, Ludwika XVI (Jason Schwartzman). Po przybyciu do Wersalu wpada w wir intryg i skandali. Znajdująca się w pułapce dworskich konwenansów młoda królowa musi znaleźć sposób na odnalezienie się w obcym jej świecie. Król nie interesuje się żoną. Przygnębiona królowa szuka azylu w kontaktach z dekadenckim kręgiem francuskiej arystokracji oraz w romansie z atrakcyjnym szwedzkim hrabią Fersenem (Jamie Dornan). O jej stylu życia z czasem zaczyna plotkować cała Francja. Film przedstawia autorską interpretację biografii kontrowersyjnej władczyni zmiecionej przez wicher historii - krwawą rewolucję francuską.

Obsada Maria Antonina film

Kirsten Dunst Marie Antoinette
Jason Schwartzman Louis XVI
Judy Davis Comtesse de Noailles
Rip Torn Louis XV

Maria Antonina Download - bez logowania !!!

 • Maria Antonina ściągnij z depositfiles.com:

  • File: MARIE_ANTOINETTE.rar - free download DepositFiles.com
   252,72 MB (1)
  • MARIE ANTOINETTE Download
   2 064,67 MB (9)
 • Maria Antonina ściągnij z filefactory.com:

  • Marie Antoinette (2006) vf vostfr Download
   699,48 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl