Pobierz film Maria z Nazaretu download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Maria z Nazaretu z 1995 r.

Maria z Nazaretu Download
Ocena: 5.1/10 (60 głosów)

Maria z Nazaretu Download

Reżyser: Jean Delannoy
Czas filmu: 110 min
Premiera (Światowa): 1995-03-29
Produkcja: France, Belgium, Morocco
Kategorie: Dramat

Maria z Nazaretu - Opis filmu

Działo się to dawno temu, gdy imperium rzymskim władał cesarz August, a na tronie podległej Rzymowi Judei zasiadał Herod. W mieście Nazaret mieszkała piekna, młodziutka i niewinna Maria (Myriam Mulle), dziewczyna, która budziła powszechną sympatię. Ale najgorętsze uczucia żywił wobec niej cieśla Józef (Francis Lalanne), pragnący pojąć Marię za żonę. Maria nie odrzuciła jego oświadczyny, ale niewiele brakowało, aby małżeństwo nie doszło do skutku z powodu brzemienności dziewczyny. Nikt nie wiedział, że nie była ona wynikiem grzechu, lecz wielkiego posłannictwa, jakim obdarzył ją Bóg. Józef zdecydował się jednak pojąć ją za żonę, a co więcej - okazywał jej miłość i przywiązanie. Wkrótce, po przymusowej wędrówce do Betlejem, będącej wynikiem zarządzenia Rzymu, Maria urodziła syna Jezusa, który zapoczątkował nową erę w dziejach ludzkości - erę chrześcijaństwa

Maria z Nazaretu Download - bez logowania !!!

  • Maria z Nazaretu ściągnij z :

    • Marie de Nazareth Jean Claude Gianadda mp3 Download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl