Pobierz film Maska download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Maska z 1994 r.

Maska Download
Ocena: 6.55/10 (183 568 głosów)

Maska Download

Reżyser: Chuck Russell
Czas filmu: 101 min
Premiera (Polska): 1994-12-26
Premiera (Światowa): 1994-07-29
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Kryminalne Akcji Fantasy Romanse

Maska - Opis filmu

Stanley Ipkiss (Jim Carrey) jest nieśmiałym i niepozornym urzędnikiem bankowym. Jego banalne życie ulegnie gwałtownej przemianie w dniu, w którym przypadkowo znajdzie starą i wydawałoby się nikomu już niepotrzebną maskę. Gdy ją nakłada w mgnieniu oka zmienia się cała jego osobowość, i z miłego, acz nudnego młodego mężczyzny Stanley staje się niezniszczalnym, komiksowym herosem o zielonej twarzy. Maska zmienia tego nieśmiałego faceta w uwodzicielskiego, pewnego siebie cwaniaka...

"Maska" to najnowszy film animowany reżyserów i animatorów lalkowych, braci Quay, z muzyką Krzysztofa Pendereckiego. Scenariusz filmu jest adaptacją powieści Stanisława Lema o tym samym tytule. Akcja "Maski" toczy się w zaawansowanym technologicznie, ale jednocześnie feudalnym świecie. Piękna Duenna została stworzona po to, aby wypełnić pewną misję. Jednakże będzie musiała dokonać wyboru, pomiędzy wywiązaniem się z zadania do którego została powołana a miłością.

Obsada Maska film

Ram Krishnakant Jagarlamudi / Krish
Hansika Motwani Meenakshi
Sheela Manju S, Charan (as Sheila)
Mukesh Rishi Simhachalam / Simha Charan

Maska Download - bez logowania !!!

 • Maska ściągnij z netload.in:

  • The Mask 1994 MULTi 1080p LoVe4EvEr
   8 217,74 MB (9)
  • The Mask 1994 1080p BluRay DTS x264 FoRM Download
   9 347,96 MB (10)
 • Maska ściągnij z turbobit.net:

  • The Mask 1994 BDRip 720 x264 FilmeY CoM Download
   399,01 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl