Pobierz film Miłość Larsa download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Miłość Larsa z 2007 r.

Miłość Larsa Download
Ocena: 7.4/10 (93 316 głosów)

Miłość Larsa Download

Reżyser: Craig Gillespie
Czas filmu: 106 min
Premiera (Światowa): 2007-09-16
Produkcja: USA, Canada
Kategorie: Komedie Dramat

Miłość Larsa - Opis filmu

Lars wiedzie beztroskie i samotne życie, mieszkając w garażu swojego brata -Gusa, który namawia go wraz z żoną by znalazł wreszcie kobietę. Pewnego razu do ich domu wchodzi Lars, wraz ze swoją nową dziewczyną Bianką ...nic w tym nie było by dziwnego gdyby nie to, że Bianka jest po prostu plastikową lalką, a Lars szalenie w niej zakochany... Miłość bywa naprawdę ślepa.

Lars (Ryan Gosling) wiedzie samotne życie, mieszkając w garażu swojego brata, Gusa (Paul Schneider), który wraz z żoną (Emily Mortimer) namawia go, by znalazł wreszcie towarzyszkę życia. Pewnego dnia Lars zjawia się u nich ze swoją nową dziewczyną, Bianką. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jego wybranka jest... gumową lalką, w której Lars zakochał się do szaleństwa.

Obsada Miłość Larsa film

Ryan Gosling Lars Lindstrom
Emily Mortimer Karin
Paul Schneider Gus
R.D. Reid Reverend Bock

Miłość Larsa Download - bez logowania !!!

 • Miłość Larsa ściągnij z rapidshare.com:

  • Lars And The Real Girl
   308,05 MB (4)
  • Lars and the Real Girl 2007 BD RIP 550mb Team SF
   209,71 MB (1)
 • Miłość Larsa ściągnij z netload.in:

  • Lars And The Real Girl 2007 READNFO PL LiMiTED DVDRip XviD UNiVER RW
   528,34 MB (4)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl