Pobierz film Miłość z przedszkola download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Miłość z przedszkola z 2007 r.

Miłość z przedszkola Download
Ocena: 6.8/10 (7 301 głosów)

Miłość z przedszkola Download

Reżyser: Til Schweiger
Czas filmu: 116 min
Premiera (Światowa): 2007-12-10
Produkcja: Germany
Kategorie: Komedie Romanse

Miłość z przedszkola - Opis filmu

Reporter Ludo (Til Schweiger) oraz paparazzi Moritz (Matthias Schweighofer) obracają się ciągle w świecie gwiazd i gwiazdeczek. Zdarza się, że Ludo sam wierzy w sklecone przez siebie opowiastki, co pewnego dnia obraca się przeciwko niemu - sędzia skazuje go na 300 godzin prac społecznych w świetlicy dla dzieci. Tu natomiast rządzi Anna (Nora Tschirner), która nie mogła znieść naszego lowelasa już w dzieciństwie. Ludo musi więc przejść przez piekło, ale w końcu odkryje samego siebie...

Obsada Miłość z przedszkola film

Pasquale Aleardi Anwalt
Lena Amende C Prominente
Gregor Bloéb Michi Nußbaumer
Anne-Sophie Briest Ministerluder Mandy

Miłość z przedszkola Download - bez logowania !!!

  • Miłość z przedszkola ściągnij z :

    • Rabbit Without Ears 2007 (HD) Download
    • Keinohrhasen 2007 PL BRRip XviD BiDA
    • Keinohrhasen 2007 PL BRRip XviD BiDA
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl