Pobierz film Miasto Aniołów download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Miasto Aniołów z 1998 r.

Miasto Aniołów Download
Ocena: 6.7/10 (76 648 głosów)

Miasto Aniołów Download

Reżyser: Brad Silberling
Czas filmu: 114 min
Premiera (Polska): 1998-11-06
Premiera (Światowa): 1998-04-10
Produkcja: Germany, USA
Kategorie: Dramat Thrillery Fantasy Romanse

Miasto Aniołów - Opis filmu

Przejmująca historia pewnego anioła, który zakochuje się w pięknej lekarce. W szpitalu w Los Angeles leży ciężko chory na serce pacjent. Przy jego łóżku pojawia się anioł, Seth. W tym samym czasie umiera pacjent doktor Maggie Rice. Młoda lekarka bardzo przeżywa śmierć mężczyzny. Seth obserwuje ją i zakochuje się. Postanawia powrócić do świata żywych i związać swoją przyszłość z Maggie. Ale nie jest im dane wspólne szczęście.

Do Los Angeles przybywa były francuski komandos, pięciokrotny mistrz świata w karate. Pragnie wykorzystać stypendium Komitetu Olimpijskiego i uzupełnić swoje wykształcenie. Wynajmuje mieszkanie nie wiedząc, że ściągnie to na niego ogromne kłopoty, który będzie mógł rozwikłać tylko używając swych nadzwyczajnych umiejętności. Prawo ulicy jest brutalne.

Obsada Miasto Aniołów film

Nicolas Cage Seth
Meg Ryan Dr. Maggie Rice
Andre Braugher Cassiel
Dennis Franz Nathaniel Messinger

Miasto Aniołów Download - bez logowania !!!

 • Miasto Aniołów ściągnij z uploading.com:

  • City Of Angels 1998 iTALiAN DVDRip XviD GBM
   699,9 MB (1)
 • Miasto Aniołów ściągnij z depositfiles.com:

  • City Of Angels 1998 iNTERNAL AC3 DVDRip XviD KlockreN
   1 464,32 MB (1)
 • Miasto Aniołów ściągnij z netload.in:

  • p24 City of Angels HD Download
   5 027,84 MB (3)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl