Pobierz film Moja Ameryka download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Moja Ameryka z 1992 r.

Moja Ameryka Download
Ocena: 7.65/10 (5 121 głosów)

Moja Ameryka Download

Reżyser: Edward James Olmos
Czas filmu: 125 min
Premiera (Światowa): 1992-03-13
Produkcja: USA
Kategorie: Kryminalne Biograficzne Dramat Romanse

Moja Ameryka - Opis filmu

Jest to opowieść oparta na prawdziwej historii człowieka imieniem Santana, który dorasta we wschodnim Los Angeles jako członek ulicznego gangu. W wieku kilkunastu lat trafia do zakładu poprawczego, w którym mordując innego chłopaka zyskuje szacunek i wysoką rangę wśród współosadzonych. Stamtąd trafia prosto do więzienia po po by stworzyć tam jeden z największych hiszpańskich gangów w Kalifornii - Mexican Mafia...

Obsada Moja Ameryka film

Sal Lopez Pedro Santana
Vira Montes Esperanza Santana
Roberto Martín Márquez Acha (as Robert Martin Marquez)
Dyana Ortelli Yolanda

Moja Ameryka Download - bez logowania !!!

 • Moja Ameryka ściągnij z :

  • American Me 1992 1080p HDDVD x264 FSiHD
  • American Me 1992 1080p HDDVD x264 FSiHD download
 • Moja Ameryka ściągnij z hotfile.com:

  • American_Me_1992_DVDrip.rar
   691,7 MB (4)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl