Pobierz film Naznaczony: rozdział 2 download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Naznaczony: rozdział 2 z 2013 r.

Naznaczony: rozdział 2 Download
Ocena: 6.7/10 (44 576 głosów)

Naznaczony: rozdział 2 Download

Reżyser: James Wan
Czas filmu: 106 min
Premiera (Polska): 2013-09-20
Premiera (Światowa): 2013-09-13
Produkcja: USA
Kategorie: Horrory Thrillery

Naznaczony: rozdział 2 - Opis filmu

Po dwóch latach od przerażających wydarzeń rodzinę Lambertów ponownie nawiedza duch młodej kobiety ubranej w białą suknię, która nuci dziecięcą melodię.

Rodzina Lambertów zatrzymuje się w domu babci, wierząc jednocześnie, że mają za sobą przerażające wydarzenia sprzed dwóch lat. Spokój nie trwa jednak długo, gdyż niespodziewanie pojawia się duch młodej kobiety ubranej w białą suknię, która nuci dziecięcą melodię, a wraz z nim ma miejsce szereg niewytłumaczalnych zdarzeń: tajemnicze głosy, poruszające się przedmioty. Wkrótce Dalton (Ty Simpkins) zaczyna podejrzewać, że z ojcem, Joshem (Patrick Wilson), coś jest nie tak...

Obsada Naznaczony: rozdział 2 film

Patrick Wilson Josh Lambert
Rose Byrne Renai Lambert
Ty Simpkins Dalton Lambert
Lin Shaye Elise Rainier

Naznaczony: rozdział 2 Download - bez logowania !!!

  • Naznaczony: rozdział 2 ściągnij z :

    • Insidious Chapter 2 2013 PLSUBBED CAM XviD BiDA download
    • Insidious Chapter 2 2013 PLSUBBED CAM XviD BiDA download
    • Insidious Chapter 2 2013 BluRay DVDrip XViD download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl