Pobierz film Niemożliwe download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Niemożliwe z 2012 r.

Niemożliwe Download
Ocena: 7.5/10 (127 033 głosów)

Niemożliwe Download

Reżyser: Juan Antonio Bayona
Czas filmu: 107 min
Premiera (Polska): 2013-02-08
Premiera (Światowa): 2012-09
Produkcja: Spain
Kategorie: Dramat Thrillery

Niemożliwe - Opis filmu

Historia rodziny – Marii, Henry'ego i ich trzech synów – która przeżyła tsunami w Tajlandii w 2004 roku.

Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednakk zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.

Obsada Niemożliwe film

Naomi Watts Maria
Ewan McGregor Henry
Tom Holland Lucas
Samuel Joslin Thomas

Niemożliwe Download - bez logowania !!!

 • Niemożliwe ściągnij z :

  • The Impossible 2012 NTSC DVDR iGNiTiON Download
 • Niemożliwe ściągnij z netload.in:

  • Restaurant Impossible S04SP02 Behind The Impossible 50th Episode Special HR HDTV x264 FOOD
   383,75 MB (1)
 • Niemożliwe ściągnij z turbobit.net:

  • Kiyamet Gunu The Impossible 2012 TR BRRip XviD VipTR APPaLLoSa Download
   699,43 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl